Míchadlo se skleněným povrchem

Konvenční typ skleněného míchadla z Taiji je k dostání ve formě kotvy, lopatkového tvaru, typu turbíny, typu kombinace a dalších typů.

Detailed description

Míchadlo se skleněným povrchem
Konvenční typ skleněného míchadla z Taiji je k dostání ve formě kotvy, lopatkového tvaru, typu turbíny, typu kombinace a dalších typů. Poskytují kompletní specifikace a špičkovou kvalitu. Zákazníci si mohou vybrat různé typy směšování podle různých reakčních podmínek a různých specifikací reaktoru se skleněným povrchem.


Galerie produktů

Image001 (001)


Image002 (001)


Image003 (001)


Image004 (001)


Image005 (001)

Image006 (001)


Taiji skleněné reaktorové míchače jsou lemovány naší smaltu TJ09. S osvědčenou a nejaktuálnější smaltovací technologií mají díly se skleněnými díly vynikající odolnost vůči korozi, mechanickému šoku a výrazným změnám teploty.

Také můžeme navrhnout a vyrábět všechny druhy nestandardních agregátů se skleněným povrchem podle specifických požadavků zákazníka.Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů agitátorů se skleněnými vlákny, věnujeme velkou pozornost kvalitě. Máte-li zájem o naše výrobky vyrobené v Číně, vítejte, kontaktujte naše továrna pro více informací. Nabízíme Vám nejlepší služby a konkurenceschopnou cenu.

Hot Tags: Sklo-lemované míchadlo, Čína, výrobcové, továrna, vyrobené v Číně
Související produkty
Feedback