Splachovací ventil skleněný

Splachovací ventil může být opatřen špičkou tantalu, aby se dosáhlo měření teploty v reaktoru v reálném čase, a tím se zabránilo zpoždění nebo chybám způsobeným použitím teploměru.

Detailed description

Splachovací ventil skleněný
Společné splachovací ventily se skleněným podkladem
Skleněný splachovací ventil je speciálně používán jako spodní spodní ventil nebo spodní výpustný ventil pro skleněné reaktory. Těleso ventilu je vyrobeno z litiny nebo oceli a jak vnitřní povrch tělesa ventilu, tak i vnější povrch jádra ventilu jsou osazeny vysoce výkonným sklem. Jádro ventilu je utěsněno stlačením těsnicího kroužku PTFE. Tento vypouštěcí ventil se skleněným obložením je rozdělen do dvou typů: horní-pohyblivý typ a typ dolní-pohyb.


Galerie produktů

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Vzduchový spouštěcí ventil se spouštěným vzduchem


image004(001).jpg

Splachovací ventil skleněný s těsněním


image005(001).jpg

Společné splachovací ventily se skleněným podkladem

image006(001).jpg

Umyvadlové ventily skleněné s těsněním


Splachovací ventil může být opatřen špičkou tantalu, aby se dosáhlo měření teploty v reaktoru v reálném čase, a tím se zabránilo zpoždění nebo chybám způsobeným použitím teploměru. Navíc změnou zařízení ovládaného vzduchem pro jádro ventilu můžete dálkově řídit vypouštění reaktoru.


Umyvadlové ventily skleněné s těsněním
Tento splachovací ventil s těsněním vlnovce je alternativou k vyplachovacímu ventilu s těsněním těsnění. Zajišťuje spolehlivý těsnící výkon, snadné čištění a schopnost odvádět vyšší provozní tlak. Těleso ventilu je tvarováno metodou ražení, která drasticky zlepšuje pevnost materiálu. Provozní teplota: -19 ℃ -200 ℃; Pracovní tlak: 0,6 MPa-1,6 MPa.


Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů proplachovacích armatur se skleněnými vlákny, věnujeme velkou pozornost kvalitě. Máte-li zájem o naše výrobky vyrobené v Číně, vítejte, kontaktujte naše továrna pro více informací. Nabízíme Vám nejlepší služby a konkurenceschopnou cenu.

Hot Tags: Sklo-lemovaný splachovací ventil, Čína, výrobce, továrna, vyrobené v Číně
Související produkty
Feedback