Vysoce výkonný smalt

Také známá jako sklovitá smaltovaná pryskyřice má vynikající odolnost proti korozi kyselého a alkalického média, mechanickému šoku a ostrým změnám teploty. Zvláště odolává korozi všech organických a anorganických kyselin, organických rozpouštědel a slabé báze, s výjimkou kyseliny fluorovodíkové a silné kyseliny fosforečné.

Detailed description

Vysoce výkonný smalt pro sklo
Skleněná vložka TJ09 je samostatně vyvinutá společností Taiji a může se pochlubit mimořádně vysokým výkonem, který dosáhl mezinárodní pokročilé úrovně. Například průmyslový porcelánový smalt, známý také jako sklovitá sklovina, má vynikající odolnost proti korozi kyselého a alkalického prostředí, mechanickému šoku a výrazným změnám teploty. Zvláště odolává korozi všech organických a anorganických kyselin, organických rozpouštědel a slabé báze, s výjimkou kyseliny fluorovodíkové a silné kyseliny fosforečné.


Galerie produktů

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

Šamítka TAIJI využívá pokročilý mezinárodní proces slinování elektrických pecí a přesné složení smaltu, přísně kontroluje každý výrobní proces a zcela zaručuje kvalitu skloviny.
Prostřednictvím nejmodernějšího způsobu slinování elektrických pecí, s přesným složením a přísnou kontrolou procesu, je kvalita skleněného skla Taiji zcela zaručena.


Křivky koroze

Grafy koroze ukazují typickou korozivitu kyselého a alkalického média. Protože rychlost koroze je menší než 0,1 mm / rok, znamená to, že médium má velmi nízkou korozi na skleněném obložení. Doporučuje se tedy. Pokud je rychlost koroze v rozmezí 0,1 až 0,2 mm / rok, nelze korozi zanedbat. Musí být provedena pravidelná kontrola, aby se zjistilo, do jaké míry je skleněná podšívka zkorodovaná. Pokud je však rychlost koroze větší než 0,2 mm / rok, médium je vážně korozivní vůči skleněnému obložení, a proto se zde nedoporučuje.


Jsme jedním z předních vysoce výkonných výrobců smaltu a dodavatelů, věnujeme velkou pozornost kvalitě. Máte-li zájem o naše výrobky vyrobené v Číně, vítejte, kontaktujte naše továrna pro více informací. Nabízíme Vám nejlepší služby a konkurenceschopnou cenu.

Hot Tags: Vysoce výkonný smalt, Čína, výrobcové, továrna, vyrobené v Číně
Související produkty
Feedback