Kryt oblouku (pro reaktor se skleněným povrchem)

Naleznete zde naše vynikající řešení krycího pláště pro skleněné reaktory. Zajišťují bezpečný provoz a snadné otevírání a čištění.

Detailed description

Kryt oblouku pro reaktor se skleněným povrchem
Jako přední dodavatel skleněných zařízení a technologických dílů nabízí společnost Taiji širokou škálu příslušenství pro reaktory, která zajišťuje bezpečné uzavírání nebezpečných chemikálií v reaktoru a vysokou bezpečnost obsluhy, jakož i lepší efektivitu zpracování a kvalitu výrobků. Naleznete zde naše vynikající řešení krycího pláště pro skleněné reaktory. Zajišťují bezpečný provoz a snadné otevírání a čištění.


Galerie produktů

image001(001).jpg

Kryt oblouku

image002(001).jpg

Kryt oblouku se zrcadlovým sklem

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. Manipulační kryt s ochranným kroužkem a pružinovým spouštěcím zařízením
Tento kryt může být snadno instalován na horní straně skleněných reaktorů. Pružné zařízení umožňuje snadné otevření a zavření krytu. Ochranný kroužek chrání poklop před opotřebením a poškozením při podávání.


2. Obličejový obal se sklem
Skleněný obkladový kryt reaktoru je vylepšený výrobek. Je vhodnější pro reaktor pomocí CIP čisticího systému. Myšlenku integrujeme do krytu pomocí sintrování s vysokou teplotou. To usnadňuje čištění skla. Kryt manžety je vhodnější otevřít díky zařízení pro rychlé otevírání.


Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů obalových plášťů (pro sklářské reaktory), přičemž věnujeme velkou pozornost kvalitě. Máte-li zájem o naše výrobky vyrobené v Číně, vítejte, kontaktujte naše továrna pro více informací. Nabízíme Vám nejlepší služby a konkurenceschopnou cenu.

Hot Tags: (Pro reaktor se skleněným povrchem), Čína, výrobce, továrna, vyrobená v Číně
Související produkty
Feedback